Állás Gépkocsivezető Nagykátai járás, Pest

1-4 4-ból/-ből találat

dátum

minden napja

fizetés

Foglalkoztatás jellege

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkaadó cégek

Freelance hirdetések:

Mutasd

R

R

R

Teljes munkaidő

jofogas.hu   -  17 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk ponyvás furgonra Tápiószecsői telephellyel. Amit elvárunk: Érvényes B kategóriás jogosítvány Minimum 1 éves nemzetközi területen szerzett szakmai tapasztalat Szakmai elhivatottság Amit kínálunk: Hosszútávú megbízható munkalehetőség...  >>

MBG-Sped Kft.

soforallas.com   -  29 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Hosszútávra keresünk megbízható, leinformálható, dolgozni akaró nemzetközi gépkocsivezetőt C kategóriás jogosítvánnyal, MAGAS, fix, kiszámítható, napidíjas bér ellenében. Elvárások: C-kategóriás jogosítvány GKI Digitális sofőrkártya GPS használat Amit nyújtunk: Hosszútávú...  >>

toalmaskft

soforallas.com   -  21 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Flottabővülés miatt 1 fős járatokra, oda-vissza járós munkára nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk. Cég címe : 2252 Tóalmás >>

Feladatok: Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása . Gépkocsivezetők irányítása. A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása; Árajánlatok kidolgozása; Üzletkötés, üzletfejlesztés; Ügyfélkörrel való folyamatos kapcsolattartás...  >>

R

R

R

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok