Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Gépkocsivezető-c kategóriás jogosítvánnyal, Kecskemét" munkák jelennek meg a Jooble-on

Gyakornok - Minőségbiztosítás területén

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

...MS Office felhasználói szintű ismerete -       Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés -       B kategóriás jogosítvány -       6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása Magyarország legvonzóbb munkáltatójaként várjuk...
Kecskemét
12 napja

Műszaki Ügyintéző

Hovány Cégcsoport

...ellátása, kollégák munkájának segítéseElvárások: - Minimum középfokú végzettséged van (előny: Műszaki irányú végzettség) - B. kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezel - Pontosan és precízen dolgozol - Kiváló rendszerlátó képességed van - Minimum...
Kecskemét
27 napja

Ingatlankezelési művezető

Magyar Államvasutak Zrt.

...technikus, Erősáramú elektrotechnikus) - legalább 1 év szakmai tapasztalat - orvosi alkalmasság Előnyt jelent - B kategóriás jogosítvány Amit ajánlunk - hosszú távú biztos munkahely - kiszámítható munkaidő és jövedelem - választható béren kívüli juttatás...
Kecskemét
26 napja
Új

Key Account Manager asszisztens

Univer-Product Zrt.

...Pontos, alapos, önálló munkavégzés; Megbízhatóság; Proaktivitás; Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek; Érvényes B kategóriás jogosítvány. Versenyképes jövedelem; Alkalmazotti státusz; Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-...
Kecskemét
7 napja
Új

Projektvezető német nyelvtudással - Kecskemét

T-HR

...területen szerzett tapasztalat (acél terület) - Aktív német nyelvtudás - Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség - B kategóriás jogosítvány Hivatkozási szám:THR4719 Utoljára frissítve: 2019. október 08., kedd 10:23...
Kecskemét
2 napja
Gyors jelentkezés
Új

Műszaki értékesítő/mérnök üzletkötő

Prémium Szerszámgépszerviz Kft.

...számítógép felhasználói szintű (World, Excel, PowerPoint stb.) ismerete - hajlandóság utazásra kül- és belföldön egyaránt - „B” kategóriás jogosítvány - Kecskemét környéki tartózkodási hely Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - felsőfokú és/vagy műszaki végzettség (...
Ballószög, Bács-Kiskun
5 napja
Új

Szélvédő javításra munkatársat keresünk (betanítással is)

...kiállítása. Elvárások: Műszaki beállítottság, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való hajlandóság, megbízhatóság, B-kategóriás jogosítvány, saját gépjármű. Amit kínálunk: Betanítás, versenyképes jövedelem, bejelentett munkaviszony, stabil, jó munkakörnyezet (...
Nagykőrös, Pest
4 napja

Álláslehetőségek:

Hírös-Róna Zrt.

...új feladatokra, kihívásokra nyitott ~kommunikatív, jól terhelhető ~technikusi vagy felsőfokú szakirányú végzettség ~B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik ~számítógép magabiztos felhasználói ismerete MS Office, Excel, ArchiCad vagy AutoCad ismeret ~építőanyagok és...
Kecskemét
2 hónappal ezelőtt

Lég- és klímaberendezés-karbantartó

Hírös Klímatechnika

...Versenyképes kereset Hosszútávú munkalehetőség Szimpatikus kollégák Együttműködő vezetőség Rendelkezel jogosítvánnyal? Ez remek, nálunk a “B” kategóriás jogosítvány előny. Amennyiben érdekel a KLÍMASZERELŐ álláslehetőségünk, lépj velünk kapcsolatba még ma!...
Kecskemét
25 napja

Szerviztechnikus

Fresenius Medical Care

...végzettség ~ Angol nyelv legalább középfokú, kommunikációképes ismerete ~ MS Office erős felhasználói szintű ismerete ~„B” kategóriás jogosítvány ~ Flexibilitás és mobilitás ~ Ügyfélorientált szemléletmód ~ Utazási hajlandóság ~ Jó adminisztrációs, logikai és...
Kecskemét
Egy hónappal ezelőtt
Prijava bez CV

Projektvezető ERP bevezetési projektekhez

Vector

...döntéseket hozni ~Ügyfél-orientált gondolkodásmód ~Jó tervező és szervező készség, hatékony erőforrás kezelési képesség ~B kategóriás jogosítvány Munkavégzés helye Kecskemét Jelentkezés módja Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz...
Kecskemét
12 napja

Projektvezető (német nyelvtudással)

Trenkwalder Magyarországon

...nyelvtudás Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat egyedi termékgyártás (acél) területen Projektvezetési tapasztalat B kategóriás jogosítvány Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség Határozott, magabiztos jellem Hajlandóság országos projektek...
Kecskemét
24 napja
Új

MINŐSÉGELLENŐR (egyedi gépgyártás területére)

...Gépészmérnök vagy műszaki menedzser végzettség ~Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat ~MS Office ismeretek ~B kategóriás jogosítvány Előny: ~Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat ~3D koordináta mérőgépen vagy Lasertrackeres...
Kecskemét
1 napja

Sőför állás Belföldi fuvarozáshoz

Sz+S 3000 Kft

Belföldi szállitmányozással foglalkozó vállalkozás keres hossú távra gépkocsivezetőt. Jelentkezés : (***) ***-****
Táborfalva, Pest
12 napja
Új

Villanyszerelő állás

500 000 Ft/hó

Lost Electric Kft

...Elvárások: - Csoportban való munkavégzésre való hajlandóság - Építőipari tapasztalat - Önálló munkavégzés Előnyt jelent: - B kategóriás jogosítvány - Rajz olvasás Amit nyújtunk: - Kezdő bérezés nettó 1500-1800ft/óra tapasztalattól függően. - Folyamatos, biztos...
Kecskemét
3 napja

Csőszerelő munkatárs Csőszerelő munkatárs

...hidraulikus ipari alkalmazásokban (szerviz, karbantartás) szerzett tapasztalat, - vízvezetékszerelői tapasztalat előny - "B" Kategóriás jogosítvány Kompetenciák: - Jó kommunikációs képességek, - határozott fellépés, - új ismeretek gyors elsajátítása, -...
Kecskemét

Autómosó munkalehetőség

adalgo

...eladásra szánt gépjárművek felkészítése és tisztítása - céges autók rendszeres tisztítása kívül és belül Elvárások - B kategóriás jogosítvány - megbízható és minőségi munkavégzés - hasonló területen szerzett tapasztalat - minimum 8 általános iskolai...
Kecskemét

Elektroműszerész

Villanyász

...végzettség ~villanyszerelői tapasztalat ~döntéshozó képesség ~határozott személyiség ~hatékony, pontos munkavégzés ~„B” kategóriás jogosítvány Amit kínálunk: ~hosszútávú munkalehetőség 8 órás bejelentéssel ~versenyképes jövedelem ~rendezett környezet, korszerű...
Cegléd, Pest

Klímaszerelő Klímaszerelő

...Elvárás: -Szakirányú végzettség -Klímaszerelő tapasztalat (min. 1 év) -Igényes, önálló munkavégzés Előny: -B kategóriás jogosítvány Amit kínálunk: - versenyképes fizetés - hosszútávú munkalehetőség Munkaidő: 7-17 óráig Munkavégzés helye: Kecskemét...
Kecskemét
10 napja

Szervizes munkatárs

Pap-Agro Kft.

...helyszínen az egész ország területén. A feladatkörhöz hozzátartozik a szervizelés dokumentálása, ügyintézése. Feltétel: ~“B” kategóriás jogosítvány ~Mezőgazdasági gépszerelő végzettség, vagy mezőgazdasági gépszerelésben szerzett tapasztalat. Önéletrajzokat az alábbi...

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.