Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Futár Gödöllői járás, Pest

1-3 a 3 találatból

Gödöllő, Pest
Szeretnél családias hangulatban, hosszú távon, normális körülmények között, de mégis napi kihívásokkal teli munkahelyen dolgozni? Főbb feladatok, munkák: Beszállítóinktól történő szállítás Napi túraútvonal megszervezése Nem nagy távolságú (Budapest és Környéke), közúti...
1 napja
Keresek talpraesett,saját személyautóval rendelkező furgon sofőrt Gödöllő környékéről expressz fuvarok lebonyolítására. 70 2275930
3 napja
Cirkon Labor Kft.  -  Nagytarcsa, Pest
 ...FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: Fogtechnika Budapesten belül és Nagytarcsa-Budapest közötti szállításokra precíz, gyors felelősségteljes, futárt keres lehetőleg azonnali kezdéssel. Szakmai ismeret és nyelvtudás előny. AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: Érettségi Saját motor vagy...
11 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése