A pozíció leírása Senior IT Rendszerszervezőt keresünk banki ügyfelünk részére nemzetközi fizetési rendszerekkel szerzett pénzintézeti tapasztalattal. Feladatkör, felelősségek –- Egyeztetés a Nemzetközi Fizetések üzleti terület képviselőivel és a kapcsolódó IT területekkel...
Heti 2 napra

PBS International Kft.

Budapest
8 napja
Szívesen segítek Neked, ha állást keresel, diákmunkát, vagy sulira, albérletre, egyéb dolgokra gyűjtesz pénzt. Megbízhatóan, hosszú távon tudnálak támogatni, minimális elvárásért cserébe! 31 éves budapesti férfi vagyok. Gürizés helyett tökéletes megoldás lehet Neked. Ajánlatom...
Ajánlott
Hosszú távú
Budapest
2 hónappal ezelőtt
 ...szükséges tapasztalat, végzettség — Műszaki vagy közgazdasági felsőfokú végzettség — Minimum 5 év releváns tapasztalat — Nemzetközi fizetési rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat — Készség komplex rendszerek, folyamatok működésének feltérképezésére — Affinitás deviza...
Ajánlott
Jó fizetés

Budapest

400 000 Ft/hó

...munkavégzés 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat...  ...- biztos, hosszútávú munkahely - határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony - versenyképes fizetés...

319 200 Ft/hó

...műszak: de.-du. nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat...  ...kínálunk - Stabil, kiszámítható, minden hónapban pontosan érkező fizetés - Akár évi nettó 420.000 Ft cafetéria - Munkaruha - Bejárástámogatás...
Ajánlott
Betanított
Műszakos munka
2 műszakos

Kulcs, Fejér
3 napja
 ...munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás...
Ajánlott
Hosszú távú
Főállás
Érd
6 napja

345 000 Ft/hó

...Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány Felhasználói szintű informatikai ismeretek nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
Betanított

Budapest
11 napja

385 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés 8. ált. iskola, erkölcsi bizonyítvány 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Elektromos kerékpáros kézbesítő Kapcsolódó nyertes pályázat...
Ajánlott
Betanított

Dabas, Pest
1 napja
 ...munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta - bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén - vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás...
Ajánlott
Hosszú távú
Főállás

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Budapest
5 napja
 ...nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel béren kívüli juttatási csomag (havonta önkéntes nyugdíjpénztári támogatás és egészségpénztári tagdíj-kiegészítés, éves munkavállalói lojalitás elismerés)...
Ajánlott
Főállás
Budapest
3 napja

375 000 - 500 000 Ft/hó

...fagyos raktár; két műszak, heti váltással: du: 13.40-től, és 21.40-től 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Raktáros, áru-összekészítő Kapcsolódó nyertes pályázat...
Ajánlott
Betanított

Gyál, Pest
7 napja

406 015 - 451 128 Ft/hó

...munkavégzés kogi asszisztens végzettség, számítógépes programok ismerete 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...