Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Felszolgáló Szentgotthárd, Vas

1-3 3-ból/-ből találat

Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Felszolgáló, Szentgotthárd, Vas" munkák jelennek meg a Jooble-on

Felszolgáló

Accent Hotels

Főbb feladatok: ~Rendelések felvétele ~Vendégek folyamatos, udvarias és szakszerű kiszolgálása ~Italok előkészítése és felszolgálása ~A’la carte, konferencia és csoportos étkeztetés ~Reggeliztetési feladatok     Elvárások: ~Vendégközpontú gondolkodás ~Önálló ...
Szentgotthárd, Vas
2 hónappal ezelőtt

Pincér / Felszolgáló

Mjus World Resort & Thermal Park

Főbb feladatok: ~A Vendégek udvarias fogadása, rendelések felvétele ~Svédasztalos és á la carte felszolgálás ~Szobaszerviz felszolgálás ~Fizettetés, pénztárgép kezelés ~A munkavégzéshez, felszolgáláshoz szükséges előkészítő és befejező feladatok elvégzése   Téged...
Körmend, Vas
Gyors jelentkezés

Pultos

Főbb feladatok: ~Rendelések felvétele ~Vendégek folyamatos, szakszerű kiszolgálása ~Fizettetés, pénztárgép kezelés ~A munkavégzéshez, felszolgáláshoz szükségeselőkészítő és befejező feladatok elvégzése   Téged keresünk, ha: ~Szereted igényesen végezni munkádat ...

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.