Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Felszolgáló Állás Budapest, XIII. kerület

6 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Pultos-felszolgáló

Jászai Mari térhez közel családias kisvendéglő pultost keres. Munkaidő: 8.00-23:00-ig 2nap munka 2nap szabad beosztásban. Jelentkezni kizárólag telefon hívással hétfőtől péntekig 9:00-15:00-ig (***) ***-**** számon lehet.
Budapest, XIII. kerület
8 napja

Étterembe felszolgálót keresünk

13.kerületi Cayman étterembe keresünk családias hangulatú fiatalos csapatba,munkájára ígényas,józan életű , felszolgálót,(15-16 nap/hó, személyzeti étkezéssel),Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az ****@*****.*** címen
20 napja
Új

Üzletvezető/ Barista/ Felszolgáló

SC PARTENER COFFEE SERVICES SRL MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE

Üzletvezető/ Barista/ Felszolgáló SC PARTENER COFFEE SERVICES SRL MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE A THE COFFEE SHOP csapatába keressük új KollégáinkatÜzletvezető/ Barista/ FelszolgálóEnergikus vagy, kreatív és kezdeményező?Szeretsz kommunikálni, naponta új emberekkel megismerkedni...
6 napja

Felszolgáló

GasztroAnno 1938 Kft

Felszolgáló GasztroAnno 1938 Kft reggeli,ebéd,vacsora szervíz jó megjelenés,gyakorlat Dunapark kávéház
25 napja

Tiroli hotelbe keresünk szakács és felszolgáló kollégákat.

550 000 Ft/hó
Brixen in Thale sírégióban télen és nyáron üzemelő panzióinkba keresünk szakács és felszolgáló munkatársakat. Bejelentet állás szállás és étkezés biztosított. Nettó munkabér 1300EUR/hó plussz borravaló. Teljesítmény orientált munkabér kiegészítés. Családias hangulat. Elvárások...
Egy hónappal ezelőtt

Keressük felszolgáló kollégáinkat, A’ la carte és reggeliztetés területekre!

Premium Cafe és Étterem

Főbb feladatok: Á la Carte felszolgáló ~Nyugtaadási kötelezettség betartása ~Rendelések felvétele ~Vendégek szakszerű kiszolgálása ~Napi forgalom szakszerű elszámolása ~Leltárkészlet, stand ellenőrzése és készítése ~Pálya felkészítése és annak tisztán tartása...
2 hónappal ezelőtt