Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Eladó Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén

1-4 4-ból/-ből találat

3 napban Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Eladó, Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén, 3 napban" munkák jelennek meg a Jooble-on

H&M Hennes & Mauritz Kft.

A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, mely számos karrierlehetőséget kínál. Hiszünk abban, hogy nálunk az alkalmazottak képesek fejlődni, emellett támogatunk mindenkit abban, hogy cégünknél elérje a kitűzött céljait. Egy pörgős, izgalmas, változatos környezet...
2 napja
Miskolc

Pepco Hungary Kft.

FŐBB FELADATOK: A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával Gyors és pontos pénztári munka Az üzletlánc arculatának gondozása Aktív részvétel egy integrált...
2 napja
Kazincbarcika, Borsod-Abaúj-Zemplén

Sajószentpéteren lévő hús és hentesáru üzletünkbe szakképzett vagy tapasztalattal rendelkező bolti eladót felveszünk azonnali kezdéssel és kiemelkedő bérezéssel. Jelentkezni személyesen az üzletben (Sajószentpéter, Kossuth Lajos utca 171. szám alatt) vagy fényképes önéletrajzzal...
18 órája
Sajószentpéter, Borsod-Abaúj-Zemplén

Miskolc búza tér 1 szám alatt lévő pélségünkbe eladókat keresek, azonnali kezdéssel. A korai kezdés miatt Miskolciak előnyben,a bejárás miatt. Gyakorlat előnyt jelent,de nem feltétel. Hívj bizalommal a részletekért.
1 napja
Miskolc

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.