Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Diákmunka Pilisvörösvári járás, Pest

1-4 a 4 találatból

Prohuman Diákmunka  -  Budajenő, Pest
Feladatok Árufeltöltés, polcrendezés Árukiadás Elvárások ~Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony ~Betöltött 18. életév ~Precizitás, önállóság és megbízhatóság Előny ~Fix munkaidő 13-21 óráig ~Fiatalos munkakörnyezet ~Barátságos légkör Amit...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
Pilisszentiván, Pest
Alkalmi szórólapozásra keresek munkaerőt. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: EGYÉB Munkakör: Egyéb Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli Pozíció szint: Beosztott
Egy hónappal ezelőtt
Pilisjászfalu, Pest
Hétvégi segédmunkást keresünk kerti munkákra hosszú időre a Pilisbe Kerti munkákhoz keresünk jó erőben lévő segítséget, aki komplexebb feladatok ellátására is alkalmas. Munka van bőven több évre. A munka szervezése rugalmas, hétvégék előre megbeszélés alapján kihagyhatók...
12 napja
Auchan  -  Solymár, Pest
Feladatok: ~Vásárlók fogadása és áthaladásának biztosítása a pénztáron ~Pénztárgép kezelése és pontos pénztárblokk készítése ~Pontos pénzkezelés ~Információkat szolgáltat a vásárlók számára Elvárások: ~Jó kommunikációs készség ~Megbízhatóság, becsületesség ~Pontosság...
2 hónappal ezelőtt

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése