Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Diákmunka Németország

1-2 2-ból/-ből találat

min 160 000 Ft/hó Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Diákmunka, Németország, min 160 000 Ft/hó" munkák jelennek meg a Jooble-on

550 000 Ft/hó
Németországi partnercégünk megbízásából keresünk 2 férfi targoncavezetőt, Garbsen városába, mely a Hannover tartományi kerület, második legnagyobb városa. A gyárban Varta elemeket gyártanak, ezért az egyes gyártási fázisokban van veszélyes anyag is, viszont ott külön pótlék...
Egy hónappal ezelőtt
Németország

Euwork Kft.

425 000 Ft/hó
Feladatok: - kiállítótér rendben tartása  - portalanítás -  frissítők felszolgálása Elvárások: - mosolygós, kommunikatív személyiség -B1-es német nyelvtudás Fizetés, szállás és munkaidő:: - br. 9,79  EUR/óra - munkavégzés 2 műszakban: 06:00-15:00 és ...
Prijava bez CV 2 hónappal ezelőtt
Németország