Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Darus sofőr Győr

1-2 2-ból/-ből találat

7 napban, Teljes munkaidő, 16 km Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Darus sofőr, Győr, 7 napban, Teljes munkaidő, 16 km" munkák jelennek meg a Jooble-on
Új

Sofőr "E" kategória svájci körfuvarokra

650 000 Ft/hó

Több mint 10 éve fuvarozással foglalkozó vállalkozás keres munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező gépkocsivezetőt svájci körfuvarokra kiemelkedő fizetéssel. Cégünk győri és székesfehérvári telephellyel rendelkezik. Feltétel: -GKI kártya -Nemzetközi tapasztalat -Megbízhatóság...
Győr
5 napja
Új

Szállításvezető

Express Fuvar Kft.

 ...Feladatok: kiszállítások koordinálása gépjárművek optimális kihasználtságának szervezése folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel gépjárműállomány karbantartásának menedzselése fuvarfeladatokkal járó adminisztráció Elvárások: önálló döntéshozó képesség...
Győr
5 napja