Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Cukrász Állás Székesfehérvár

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Cukrász állás Székesfehérváron

Mézes Varázs Kft.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár 2020. 05. 27. 09:59 Jelentkezem Székesfehérvári Aranyalma Cukrászdába keresünk cukrászt. Jelentezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet önéletrajzzal és bérmegjelöléssel. Feladatok: a recept alapján...
Székesfehérvár
Egy hónappal ezelőtt

Élelmiszer-feldolgozó munkakörbe kollégát keresünk Veszprémben

Hester's life Kft.

 ...Rendszer-és folyamatszemlélet Magas fizikai teherbírás Műszaki affinitás, tanulási hajlam Előnyök: Élelmiszeripari tapasztalat Cukrász végzettség Amit kínálunk: Versenyképes bérezés Munkábajárás térítése Stabil, hosszú távú munkalehetőség Határozatlan...
Veszprém

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.