Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Munkaadó cégek

Állás Csomagoló Mosonmagyaróvári járás, Győr-Moson-Sopron

1-3 3-ból/-ből találat

Hegyeshalom, Győr-Moson-Sopron
8 órás, 2 műszakos munkavégzés, illetve 6 és 4 órás részmunkaidő hétköznapi és hétvégi túlóralehetőség cafeteria az első teljes hónaptól utazási támogatás ingyenes szállás Részletes tájékoztatás: 0620/345-8990, illetve ****@*****.*** (Magán-munkakölcsönzői...
8 napja
Man at Work  -  Hegyeshalom, Győr-Moson-Sopron
Feladatok: Ruhanemű hajtogatása, csomagolása Elvárások: Általános iskolai végzettség, Műszakos munkarend vállalása (2 műszak) Pontosság, precizitás Alap szintű számítógépes ismeret A munkáltató ajánlata: Azonnali munkába állási lehetőség, Hosszú távú munkalehetőség...
Egy hónappal ezelőtt
Feladatok • Prémium kategóriás ruházati és divat teremékek minőségügyi ellenőrzése, csomagolása Elvárások • 8 általános bizonyítvány bemutatása szükséges• 2 műszakos munkarend vállalása • Kézügyesség • Egészségügyi alkalmasság • Alapszintű számítógépes ismeret...
21 órája