Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Co2 hegesztő Pest megye

1-2 2-ból/-ből találat

7 napban, min 66 500 Ft/hó, Részmunkaidő Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Co2 hegesztő, Pest megye, 7 napban, min 66 500 Ft/hó, Részmunkaidő" munkák jelennek meg a Jooble-on
Új

Lakatos, hegesztő

250 000 - 300 000 Ft/hó

AG építő Bt.

Követelmények: Lakatos, hegesztő végzettség, akár pályakezdő is Munkakörülmények: Változó munkavégzési helyszín Kötelességek:​ Hegesztő-, lakatos munkatársat keresünk! Családi vállalkozás keres munkatársat, segédmunkást. Pályakezdők jelentkezését is várjuk...
Érd
4 napja
Prijava bez CV

Hegesztő

500 000 - 600 000 Ft/hó

Lak-Art 98 Kft.

Munkakörülmények: Veresegyházi munkahelyre, Pesttől 25 km-re keresünk AWI hegesztő kollégákat. Feltétel: szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ-s hegesztői bizonyítvány. Vidékieknek céges díjmentes lakhatási lehetőséggel. (nem munkásszállás!) Bejárási költségtérítés...
Veresegyház, Pest
7 napja