Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Állás Bolti eladó Orosházi járás, Békés

1-4 4-ból/-ből találat

Orosháza, Békés
osztott OSZTOTT MŰSZAK: 7-11-ig és 15-17.30-ig 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0 ...
5 napja
Orosháza, Békés 180500 Ft/hó
kötött nappali munkavégzésSzakirányú végzettség NEM feltétel 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) ...
19 napja
Kurucz Ferenc Egyéni vállalkozó  -  Orosháza, Békés
Eladói végzettséggel ruházati eladó munkatársat keresünk orosházi üzletbe. Önéletrajzokat kérek a ****@*****.*** e-mail címre.
11 napja
JobForce Kft.  -  Orosháza, Békés
Feladatok: árufeltöltés bolt rendben tartása takarítási feladatok ellátása Megbízási díj: br.: 755 Ft/óra Elvárások: ~ nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos jogviszony ~16. életév betöltése ~ érvényes tüdőszűrő lelet(feltétel) ~ foglalkozás...
16 napja