Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Állás Bolti eladó Mezőtúri járás, Jász-Nagykun-Szolnok

1-3 3-ból/-ből találat

Penny Market Kft.  -  Mezőtúr, Jász-Nagykun-Szolnok
Eladó-pénztáros (Lajosmizse-Tiszaföldvár-Mezőtúr-Kunszentmárton) Penny Market Kft. Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft. ( Magyarország egyik vezető, immár 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 212 üzletet üzemeltet országszerte...
8 napja
JobForce Kft.  -  Mezőtúr, Jász-Nagykun-Szolnok
Feladatok: árufeltöltés bolt rendben tartása takarítási feladatok ellátása Megbízási díj: br.: 755 Ft/óra Elvárások: ~ nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos jogviszony ~16. életév betöltése ~ érvényes tüdőszűrő lelet(feltétel) ~ foglalkozás...
18 napja
Pepco  -  Mezőtúr, Jász-Nagykun-Szolnok
FŐBB FELADATOK: A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával Gyors és pontos pénztári munka Az üzletlánc arculatának gondozása Aktív részvétel egy integrált és...
5 napja