Állás Bolti eladó Hódmezővásárhelyi járás, Csongrád

1-4 4-ból/-ből találat

FIRSTPHONE KFT.  -  Hódmezővásárhely, Csongrád
Bolti eladó FIRSTPHONE KFT. Hamarosan nyíló hódmezővásárhelyi üzletünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: Eladó Elvárások: - érdeklődés a mobil technológiák iránt - megbízható, precíz, önálló munkavégzés - magabiztos kiállás, kommunikáció - igényesség...
17 napja
Hódmezővásárhely, Csongrád
Mobiltelefonos boltba Hódmezővásárhelyen azonnali kezdéssel hölgy munkatársat keresünk. Teljes , hosszú távú munkaidő, bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal emailben, ****@*****.***
4 napja
JobForce Kft.  -  Hódmezővásárhely, Csongrád
Feladatok: árufeltöltés bolt rendben tartása takarítási feladatok ellátása Megbízási díj: br.: 755 Ft/óra Elvárások: ~ nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos jogviszony ~16. életév betöltése ~ érvényes tüdőszűrő lelet(feltétel) ~ foglalkozás...
Egy hónappal ezelőtt
Eladót keresünk Hódmezővásárhelyen található savanyúságos üzletbe teljes és kisegítő munkakörben, azonnali kezdéssel. Kereskedelmi végzettség és gyakorlat előnyt jelent, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! Jelentkezni: ****@*****.*** vagy 0630 920 4706