Állás Bolti eladó Gyulai járás, Békés

1-3 3-ból/-ből találat

ALDI  -  Gyulai járás, Békés
Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan...
2 hónappal ezelőtt
Penny Market Kft.  -  Gyula, Békés
Eladó-pénztáros (Kiskunmajsa-Bácsalmás-Békéscsaba-Gyula) Penny Market Kft. Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft. ( Magyarország egyik vezető, immár 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 212 üzletet üzemeltet országszerte. A...
11 napja
JobForce Kft.  -  Gyula, Békés
Feladatok: árufeltöltés bolt rendben tartása takarítási feladatok ellátása Megbízási díj: br.: 755 Ft/óra Elvárások: ~ nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos jogviszony ~16. életév betöltése ~ érvényes tüdőszűrő lelet(feltétel) ~ foglalkozás...
Egy hónappal ezelőtt