B kategóriás Állás Szolnok

79 állásajánlat

Nemzetközi gépkocsivezető - többféle vonalon

...szerint - viszonylattól függően ~Minden autópálya fedélzeti egységgel fizetve, céges mobil, céges hitelkártya Amit kérünk: ~C+E kategóriás jogosítvány, GKI kártya ~561/2006/EK és AETR rendeletek ismerete ~Szakszerű utasítás alapján történő önálló munkavégzés A...
Prémium

Qualite '96 Kft.

Szolnok

Gépjárművezető C kategóriás jogosítvánnyal

Ceglédi telephelyő cég, "C" kategóriával sofőrt keres hétköznapi munkavégzésre.Jelentkezni lehet (***) ***-**** telefonszámon, vagy a ****@*****.*** e-mail címen.
Cegléd, Pest
Egy hónappal ezelőtt

Komissiózó

...Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat · Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség · B kategóriás jogosítvány · Targoncavezetői gyakorlat/ targoncavezetői érvényes jogosítvány (3312, 3313, 3324) Munkavégzés helye:...

Békás Nagykereskedelmi Kft.

Szolnok
27 napja

Áruösszekészítő raktáros

...Elvárások: ~Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat ~Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség ~B kategóriás jogosítvány ~Targoncavezetői gyakorlat/ targoncavezetői érvényes jogosítvány (3312, 3313, 3324) Munkavégzés helye: Szolnok...

Szolnok
8 napja

Értékesítő

Legyen az első jelentkezők egyike
 ...munkavégzéshez Szükséges tapasztalat: ~értékesítési tapasztalat, rátermettség ~gyakorlatias ~jó kapcsolatteremtő képesség ~B kategóriás jogosítvány / aktív vezetési gyakorlat Előnyt jelent ~Tárgyalási szintű angol, vagy román, vagy szerb vagy szlovák, vagy...

UNISIL Hungary Kft.

Szolnok
7 napja

Faipari betanított munka

250 000 - 270 000 Ft/hó

Vállalatunk a Derula Kft. a nemzetközi IBL cégcsoport tagja, 27 éve Európa meghatározó rétegelt lemez gyártója. Prémium kategóriás termékeinket hajógyárak, lakókocsi gyártók, bútoripari vállalkozások vásárolják leginkább, de vevőink között találhatóak ajtógyártó, fa padlógyártó...

Gépjárművezető

Cégünk C, E kategóriás jogosítvánnyal, GKI- és sofőrkártyával rendelkező gépkocsivezetőt keres. Munkaidő: hétfőtől-péntekig: 6-15 óráig. A hétvége szabad. Bér megegyezés szerint. Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és a képesítést igazoló dokumentumokkal az ****@*****.***...

Raktáros

...végzettség ~Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office) ~Pontos, precíz, önálló munkavégzésre való képesség ~B kategóriás jogosítvány Az állás betöltéséhez előnyt jelent: ~Minimum 3-5 év raktárosi területen szerzett tapasztalat ~Hasonló...

Pellet Hungary Kft

24 napja

HR specialista

...Magabiztos Microsoft 365 ismeret. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Szakirányú végzettség. Ukrán vagy orosz nyelvtudás. "B" kategóriás jogosítvány. Jó kommunikációs képességekkel rendelkező, önállóan dolgozni tudó és munkájában precíz kollégát keresünk, aki...

HD Jobs Kft.

Szolnok
1 napja

Kézbesítő

...Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal: -8 általános iskolai végzettség -Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány -„B” kategóriás vezetői engedély További információk: -A munkavégzés helye: Szolnok 2 posta -Napi munkaidő: 8 óra -A munkakör...

Magyar Posta Zrt.

Szolnok
1 napja

Padlóburkoló - Németország - 300 euró prémium

900 000 Ft/hó

...nyelvtudás Önálló munkavégzés Utazási hajlandóság Németország területén PVC, CV burkolatokkal való tapasztalat előny de nem feltétel B jogosítvány, saját gépkocsi (csak munkába járáshoz szükséges)Bérezés: Szakképesítéssel havi kb. nettó 2350-2500 Segédként havi kb...
Szolnok
17 órája

Árubeszerző

219 000 Ft/hó

munkaidőkeretB.kat jogosítvány -kisteherautó vezetési gyakorlat szükséges. bármilyen kertészeti-mezőgazdasági végzettség előny kültéri munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat...