Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Állás B kategóriás jogosítvány Székesfehérvár

1-2 2-ból/-ből találat

Időszakos munka Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "B kategóriás jogosítvány, Székesfehérvár, Időszakos munka" munkák jelennek meg a Jooble-on

Wes-Prem Customs Kft

 ...Részmunkaidőben, rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz - Versenyképes fizetés - Teljesítmény utáni Prémium - Kiváló munkaeszközök Előny, de nem feltétel: - B kategóriás jogosítvány - Davinci Resolve ismerete Jelentkezz emailben fényképes Önéletrajzzal: ****@*****.***
5 napja
Veszprém

Adu Alba Kft

2 200 Ft/óra
 ...feladatok , munkák: a cég által gyártott termékek belföldi fuvarozása. Az álláshoz tartozó elvárások: Érvényes GKI kártya C típusú jogosítvány Targoncás végzettség és gyakorlat Csapatmunkában való aktív részvétel Egészségügyi alkalmasság Precíz , pontos , önálló...
29 napja
Székesfehérvár

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.