Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás B kategóriás jogosítvány Gyöngyös, Heves

1-3 3-ból/-ből találat

Részmunkaidő Töröl

ABN-INVEST KFT

230 - 260 Ft/hó
Hevesi telephelyű betonüzem keres Transzportbeton kiszállítására sofőrt. Minimum követelmény C kategóriás jogosítvány, OKJ Mixerkezelői 3624. Betanítás megoldott ,helybeliek előnyben. Normál munkarend. Magára és munkájára igényes. Azonnal kezdés. Alkalmazotti...
Gyors jelentkezés 8 napja
Heves, Heves

Faragó Gábor EV

380 000 - 400 000 Ft/hó
Követelmények: C+E kategóriás jogosítvány Munkakörülmények: körfuvarokra keresek gépkocsivezetőt Kötelességek:​ megbízható., pontos munkavégzést várunk el. Fizetés pontos időben történik a megbeszélt időpontban.
Gyors jelentkezés 19 napja
Nagyfüged, Heves

Globe-Job Team kft

 ...Munkakör: gumiabroncsok, gumiabroncsok öntőformájának karbantartása, tisztítása Bruttó bér: 297.000Ft /hó – bruttó Elvárások: Targoncás jogosítvány(előny ha van!) Szerelői, karbantartói tapasztalat vagy attitűd. Nyilvántartási szám BP/0701/6560-1/2019-1179...
Gyors jelentkezés 20 napja
Gyöngyöshalász, Heves

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.