Átlagos fizetés: Ft397 498 /havonta

Több adat

200 000 - 400 000 Ft/hó

Követelmények: Villanyszerelő építőipari,hálózati végzettség (FAM vizsga,ha van).legalább"B" kategóriás érvényes jogosítvány. Munkakörülmények: Általános Kötelességek: Önálló munkavégzés.

Thermovillgép Kft

Baja, Bács-Kiskun
14 napja
 ...gyakorlati tapasztalatod van, ~Magas szintű a számítógépes ismereted (Excel és Office programok, ERP (vállalatirányítási rendszer) - SAP ismerete előnyt jelent), ~„B” kategóriás jogosítvány, ~rugalmas és nyitott vagy az újdonságokra és magas humánfókusszal rendelkezel....

Pick Szeged Zrt.

10 napja
 ...és klímatechnikával (Akár technikusi szinten) VAGY pályakezdők jelentkezését is várjuk! Alapszintű angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Felhasználói szintű MS Office ismeretek ELŐNYT JELENT: AutoCAD felhasználói szintű ismerete Széndioxidos rendszerek...

IDBC Kft

22 napja
 ...betöltése során előnyt jelent Autóalkatrészek és a gépjármű szerkezettan ismerete Értékesítésben szerzett gyakorlat B” kategóriás jogosítvány Amire számíthatsz nálunk Stabil munkaadói háttér egy 100 éves múlttal rendelkező magyar vállalatnál Fejlődési –és...

Bárdi Autó Zrt.

25 napja
 ...összekészítés, rakodás - tételes átadás, átvétel -készlet figyelés, leltározás - számítógépes dokumentálás Elvárások: - B kategóriás jogosítvány - targoncavezetői képesítés - raktáros munkakörben szerzett tapasztalat - a rábízott eszközök gondos figyelése és...

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Egy hónappal ezelőtt

360 000 Ft/hó

...visszajelzést és karrierutat biztosítunk Neked - jó teljesítményed garancia lesz az előrelépésre! Mit várunk Tőled? ~Érvényes "B" kategóriás jogosítvány ~Legalább 1-3 éves vezetési tapasztalat ~Magabiztos helyismeret ~Előnyt jelent értékesítésben szerzett tapasztalat, de...

UNIX Autóalkatrészek

28 napja
 ...várjuk. Az eszközpark átlag életkora 1-3 év. Bérezés: Napidíjas rendszerben, munkarend: választható 1-2-3 hét. Elvárás: C+E kategóriás jogosítvány, PÁV (I., II. vagy III.), GKI kártya és digitális tachográf kártya. Hölgyek -és/vagy kezdő gépkocsi vezetők...

Portador Cargo Kft.

18 napja
vezénylés szerint 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése E kategóriás ápoló Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...

24 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja Nagy I. utca 35/b Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

23 napja

23 napja

350 000 - 500 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja NAGY I. út 35/b Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

23 napja
 ...területén Kezdetben 4, vagy 6 órás munka Jelentkezni önéletrajzzal, bérigény megjelölésével emailben. Építőipar, vagy fémipar területén középfokú végzettség + IT alapismeret + B jogsi + önálló, megbízható, megfelelő kommunikációs készség...

375 000 - 450 000 Ft/hó

...csütörtöktől vasárnapig (azaz hétvégi munkavégzés is), reggel 8 órás kezdéssel délután 16 óráig. Előnyt jelent a társalgási szintű angol nyelvtudás és a B kategóriás jogosítvány. Munkakörhöz kapcsolódó juttatás: utazás. Bérezés: 375.000 - 450.000....

Decs, Tolna
2 napja

400 000 - 500 000 Ft/hó

...Munkakör kiegészítése Minőségellenőr, gépbeállító tapasztalattal, B kategóriás jogosítvánnyal Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...

Szekszárd, Tolna
2 órája
 ...folyamatos munkarend vállalása ~Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség ~Terhelhetőség ~Jó problémamegoldó képesség ~B kategóriás jogosítvány Előnyt jelent: ~Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat ~HACCP rendszer ismerete Amit kínálnak: ~Pozícióhoz...

Beck And Partners Kft.

Tolna, Tolna
14 napja
 ...szervezetten dolgozni van-e legalább középfokú végzettséged (érettségi) a MS Office ismereteid a helyén vannak-e megvan-e a B kategóriás jogosítványod és ez párosul-e vezetési rutinnal - netán saját autóval dolgoztál-e már irodai környezetben, hasonló pozícióban van-e...

Viapan „Dologidő” Kft.

2 napja

326 000 Ft/hó

...reggel 08.00 órai munkakezdéssel. Munkáltatói elvárások: legalább középfokú iskolai végzettség, angol alapszintű nyelvismeret, B kategóriás jogosítvány, számítástechnikai ismeret, márkakereskedelemben szerzett gyakorlat előnyt jelent. Plusz juttatás: cafetéria. Bérezés:326....

284 200 Ft/hó

...állapotok jelentése a munka- és környezetvédelmi szakterület felé.   Elvárások: Erősáramú villamosmérnöki végzettség B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság   Előnyt jelent Szakmaspecifikus munkatapasztalat SAP felhasználó szintű ismerete, szakma...

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

21 napja
 ...szoftver ismeret Analitikus és logikus gondolkodásmód Kiváló elemzői készség Aktív középfokú angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Műszaki ismeret előny Amit ajánlunk Stabil vállalati háttér Nyugodt, támogató és jó hangulatú csapatban történő...

Viterra Hungary Kft.

Foktő, Bács-Kiskun
21 napja
 ...területen szereztél már legalább 2 éves tapasztalatot. Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek. Rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal és mobilis vagy mivel ez nem „irodában ülős munka". Nyitott személyiség vagy, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, és...

Kite Zrt

8 napja
 ...a pályázat: Középfokú, aktív angol nyelvtudás Felsőfokú gazdasági végzettség MS Office programok magasszintű ismerete B kategóriás jogosítvány Vezetői tapasztalat Fehérgalléros kiválasztásban szerzett többéves tapasztalat Amit partnerünk kínál: Megegyezés szerinti...

10 napja

375 940 - 421 053 Ft/hó

...kezelése a munkavégzés helyszínén. Az állás betöltésének feltétele az e téren szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat, valamint a B kategóriás jogosítvány. Fontos a kreativitás, a jó kommunikációs készség és az önálló, precíz és igényes munkavégzés. Plusz juttatás: utazás....

29 napja
 ...tapasztalatod mezőgazdasági gépek szervizelésében. Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek. Rendelkezel „B" kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal. Mivel a munka nagy részét terepen végzed majd, a mobilitás elengedhetetlen. Terhelhető vagy,...

Kite Zrt

Bonyhád, Tolna
 ...vagy épületgépész mérnök vagy építészmérnök vagy építőmérnök vagy villamosmérnök) ~Beruházásokban szerzett tapasztalat ~B kategóriás jogosítvány ~Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret ~Független, önálló munkavégzés, magabiztosság ~Magas szintű döntés-, és...

Sole-Mizo Zrt.

Bácsbokod, Bács-Kiskun
28 napja
 ...rendelkezel szakirányú (villanyszerelő) végzettséggel, önállóan, precízen és pontosan végzed a munkád, rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel. Miért válassz minket? Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport...

Bonafarm Csoport

Sátorhely, Baranya
3 napja
 ...kell nyújtanunk. Nálunk ez megvan! Szabad hétvégét. Felső kategóriás, céges mobiltelefont. Cégünk által forgalmazott...  ...Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel. Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal. Autóalkatrész ismeret előny jelent, de nem feltétel....

Unix Autó Kft.

Kalocsa, Bács-Kiskun
23 napja
 ...problémamegoldó és szervező képesség ~ Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás ~ Nyitott, rugalmas személyiség ~"B" kategóriás jogosítvány, stabil vezetési gyakorlat ~ Microsoft programok kezelése, felhasználó szintű számítógépes ismeret ~ Önálló munkavégzés...

23 napja
 ...gépészmérnök, Élelmiszeripari mérnök) Ms Office erős ismerete Adatelemzési tapasztalat Aktív középfokú angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny Amit ajánlunk Versenyképes bérezés Biztos háttérrel rendelkező,...

21 napja
 ...problémamegoldó és szervező képesség ~ Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás ~ Nyitott, rugalmas személyiség ~"B" kategóriás jogosítvány Munkakör betöltése során előnyt jelent Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat Autóalkatrész piac ismerete...

16 napja
 ...autóvillamossági szerelő végzettséggel rendelkezik, felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel), rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul, mobilis – mivel munkáját terepen és nagy földrajzi területen végzi, hatékonyan tud...