Állás Bérszámfejtő Tatabánya

1-4 4-ból/-ből találat

MITTER ÉS TÁRSA KFT.  -  Tokod, Komárom-Esztergom
Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző MITTER ÉS TÁRSA KFT. 30 éve dinamikusan fejlődő, fém- és műanyagipar területén működő cégünk részére keresünk bérszámfejtő, munkaügyes kollégát.Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: A bérszámfejtéssel kapcsolatos adatok gyűjtése...
4 napja
Tina-Adó Kft.  -  Mór, Fejér
Móri könyvelőiroda gyakorlattal rendelkező bérszámfejtőt keres részmunkaidőben. Önéletrajzokat a ****@*****.*** email címre várjuk.
10 napja
Gasztrometál Zrt.  -  Tatabánya
Bérelszámoló Bérelszámoló munkakörbe kifizetőhelyi gyakorlattal, munkatársat keresünk. A munkakör betöltéséhez szükséges szakirányú végzettség, legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat. A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások: Munkaügyi-, adó-, és egyéb vonatkozó...
11 napja
WHC Kft.  -  Tatabánya
MUNKAKÖR LEÍRÁSA: Tatabányai gyártóvállalatnál kínálunk lehetőség tapasztalt BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ kolléga számára, aki szívesen csatlakozna egy stabil, pozitív életszemléletű, magas szakmai színvonalon dolgozó csapathoz. Feladatok: • Munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése...
Egy hónappal ezelőtt

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.