Állás Autómosó Komárom-Esztergom megye

1-4 4-ból/-ből találat

Eurotrade  -  Komáromi járás, Komárom-Esztergom
Feladatok: - A beérkező kamionok és haszongépjárművek külső és belső tisztítása - Az elvégzett munkák munkalapon történő vezetése - A munkaeszközök karbantartása - Szerviz területén lévő egyéb munkálatok elvégzése Követelmények: - Precizitás, felelősségteljes ...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
Oroszlány, Komárom-Esztergom
Bikinis autómosásra keresünk fiatal hölgyeket Oroszlányban hamarosan nyiló autókozmetikába! Fizetés: Fix + teljesítmény A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: EGYÉB Munkakör: Takarítás Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli Pozíció szint: Beosztott
28 napja
ChromeCar  -  Oroszlány, Komárom-Esztergom
Fiatal hölgyek jelentkezését várjuk Oroszlányban hamarosan nyitó autómosóba. Feladat: ~ Bikinis autómosás Elérhetőség: krom.auto.moso@gmail.com
28 napja
MG 15 TRADE KFT.  -  Ászár, Komárom-Esztergom
elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Járművezetési engedély: "B" személygépkocsi, kistehergépkocsi Várható bruttó kereset (Ft / hó): megegyezés /...
26 napja