Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Autómosó Dunakeszi járás, Pest

1-3 a 3 találatból

Fót, Pest 5 Ft/hó
Fóti Autómosó - Autókozmetikába keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel. Tapasztalat előnyt jelent! Jelentkezés telefonon.
1 napja
Dunakeszi, Pest 200000 Ft/hó
Azonnali kezdéssel keresünk Dunakeszin lévő kézi autómosónkba tapasztalattal rendelkező munkatársat. Előnyt jelent ha tudsz polírozni és jártas vagy a kárpittisztításban is. Érdeklődj üzenetben vagy telefonszámon, igény esetén vissza is hívunk! Ha dolgoztál már mosóban...
5 napja
AAA Auto  -  Fót, Pest
 ...Feladatok: kézi autómosás, gépi autómosó kezelése, autóápolás, autók tisztasági felkészítése; takarítási munkák; az autók mozgatása a telephelyen, néha a telephely területén kívül; az ügyfelek útbaigazítása a bejáratnál. Elvárások: min. általános iskolai...
11 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése