Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Állás Autómosó Buda

1-9 9-ból/-ből találat

Budapest, XI. kerület
11. kerületi (Galvani út 6.) kézi autómosóba fiatal munkaerőt felveszünk. Nem dohányzók előnyben.
19 napja
Gőzös autómosóba kollégát keresünk, azonnali belépéssel.Munkaidő 9-19 óráig. Tapasztalat előny de nem feltétel.Vasárnap zárva tartunk.Részletek telefonon:+36704162721
25 napja
Budapest, I. kerület
I. kerületi frekventált helyen lévő, igényes vásárlói körrel rendelkező kézi autómosóba munkatársakat keresünk. Bérezés 127500.- plusz jutalék, plusz borravaló! Teljes munkaidős bejelentett munka! Több műszakos és váltott beosztás. Azonnali kezdési lehetőség, ahol tapasztalatra...
Egy hónappal ezelőtt
Budapest 11. kerületi kézi autómosóba, teljes munkaidőben, gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk, kiemelt bérezéssel. Érdeklődni napközben: 06/30/644-0044
13 napja
Budai autókozmetika keresünk gyakorlattal rendelkező kollégát.Hosszú távra.Korrekt bérezés.
Kézi Autómosó 11.kerületben Munkatársakat Keres munkájára és környezetére igényes , napi 8 órára heti 6 napra. Jelentkezés telefonon vagy üzenetben! Telefon: +3630-9490-540
Kézi autómosó XI. kerületben munkatársat keres hosszútávra. Jelentkezés kizárólag személyesen önéletrajzzal! A cég 13 éves múlttal rendelkezik, megbízható kereseti lehetőség egész évben! Jogosítvány előnyt jelent! Jelentkezni hétfőtől péntekig 8-től 16-ig óráig lehet....
29 napja
Kövesdán  -  Budapest, XXII. kerület
Autómosó: Feladatok: Javított és céges gépjárművek külső-belső takarítása Elvégzett munkák ellenőrzése Mosó rendjének fenntartása, szükséges anyagok rendelése Szerviz munkálatok segítése Elvárások: B kategóriás vezetői engedély Jó problémamegoldó képesség
Gyors jelentkezés Egy hónappal ezelőtt
Budapest, XXII. kerület
Budapest XXII. kerületi irodánkba alkalmazottat keresünk. Előnyt jelenthet az autós szakmákban például autómosó , autószerelö ,kasznis jártasság. Feladatok autók rendbetartása, mosása, mozgatása. Lehet pályakezdő vagy nyugdíjas is. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal bérigény...