Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás asszisztens Lajosmizse, Bács-Kiskun

1-2 2-ból/-ből találat

Időszakos munka Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Asszisztens, Lajosmizse, Bács-Kiskun, Időszakos munka" munkák jelennek meg a Jooble-on

VLM Kereskedés Kft.

97 500 Ft/hó
Követelmények: szakközépiskola, gimnázium Kötelességek:​ Értékesítő kolléga napi munkájának segítése. Feladatok: ~ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban/írásban ~árajánlat/aktuális árlista készítése ~hirdetések feladása ~honlapunk frissítése aktuális készlet...
Gyors jelentkezés 25 napja
Kecskemét

Huntex Recycling Kft

Főbb feladatok: -Kapcsolattartás a cég partnereivel és ügyfeleivel -A kereskedelmi folyamatok háttér támogatása -Árajánlatok elkészítése és kiküldése -Egyéb adminisztrációs és irodai feladatok elvégzése Az álláshoz tartozó elvárások: -Legalább középfokú végzettség -1-2 ...
5 napja
Kecskemét

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.