Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás asszisztens Lajosmizse, Bács-Kiskun

1-2 2-ból/-ből találat

7 napban Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Asszisztens, Lajosmizse, Bács-Kiskun, 7 napban" munkák jelennek meg a Jooble-on

CONSULTATIO Gazdasági és Adóügyi Tanácsadó Kft.

- Könyvvizsgálói munkafolyamatokban való részvétel, részterületek vizsgálata könyvvizsgáló irányításával - Könyvvizsgálati dokumentáció összeállítása (elektronikus és papír alapú) - Közreműködés a könyvvizsgálat során felmerülő számviteli és adózási problémák megoldásában...
5 napja
Kecskemét

Trenkwalder Magyarországon

 ...Feladatok: Elvárások: Amit kínálunk: Nyitott pozícióink:  Betanított gépkezelő Összeszerelő Raktári kisegítő  Gyárvezetői asszisztens Termelésirányító Szerviztechnikus Karbantartó Folyamatmérnök  Beszerző  Minőségügyi mérnök  NPI mérnök...
11 órája
Abony, Pest

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.