Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Asszisztens Békés, Békés

1-2 2-ból/-ből találat

Teljes munkaidő Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Asszisztens, Békés, Békés, Teljes munkaidő" munkák jelennek meg a Jooble-on

Feladatok: • a vám-kezelés és ügyintézés, • a különböző vámeljárások adminisztrációja, • a szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiállítása, • pénztár kezelése Elvárások: • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, • strukturált gondolkodás, jó elemző képesség...
7 napja
Gyula, Békés

OTP Bank

- Feladat: - Folyamatmodellezési feladatok ellátása, illetve a Folyamatmodellezők munkájának támogatása - Részvétel folyamatok dokumentálásában - Folyamatmodell törzsadatainak adatbázisban történő karbantartása - Workshopok szoftver banki bevezetésének adminisztratív...
Egy hónappal ezelőtt

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.