Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Alkusz biztosító Budapest

1-2 2-ból/-ből találat

min 160 000 Ft/hó, Részmunkaidő Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Alkusz biztosító, Budapest, min 160 000 Ft/hó, Részmunkaidő" munkák jelennek meg a Jooble-on
Új

Pénzügyi és biztosítási szakértő

300 000 - 1 000 000 Ft/hó

Money & More

Követelmények: Középfokú végzettség és MNB vizsgák, vagy szakirányú felsőfokú végzettség Munkakörülmények: Modern irodák országos lefedettséggel, kiváló csapatszellem jellemez Minket
Budapest
3 napja
Gyors jelentkezés

Telefonos biztosítási szolgáltatás értékesítő

200 000 - 250 000 Ft/hó

Protocall Web-és Telemarketing Kft.

Feladatok: ~Kimenő hívások indítása (meglévő adatbázisból) ~Termékek ismertetése és ezekkel kapcsolatos teljeskörű tanácsadás ~Értékesítési projektekben való részvétel és az ehhez tartozó feladatok, adminisztrációs teendők elvégzése Elvárások: ~Bármilyen diploma...
Budapest, XIII. kerület
14 napja