Átlagos fizetés: Ft296 400 /havonta

Több adat

Eredmények: 25 állásajánlat

266 800 - 326 000 Ft/hó

12/24 órás lásd megjegyzés rovat lásd megjegyzés rovat nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 266 800 - 326 000...

5 napja
Járműtakarító munkatársat keresünk Szentesre! Munkavégzés helye: Szentes, MÁV telephely Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, napi 8 óra, délelőtt és délután váltott műszakban Feladatok: Vasúti szerelvények takarítása Elvárások: önálló munkavégzés megbízhatóság...

360 000 Ft/hó

12/24 órás Elvárás: Jó angol nyelvismeret. Előny: Vendéglátó-ipari végzettség vagy gyakorlat. nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
24 órás

Békéscsaba
Egy hónappal ezelőtt

376 000 - 417 000 Ft/hó

12/24 órás ápoló szakképesítéssel 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Szociális gondozó Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
24 órás

Békéscsaba
22 napja
 ...Nemzetközi szerviz hálózat Rugalmas és jó irányítás Versenyképes, pontos fizetés minden hónap 10.-én Állandó munkák miden időszakban 45 órás pihenő otthon  További kérdésekkel, illetve ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését az alábbi elérhetőségeken tud jelentkezni: info@...
Ajánlott
Jó fizetés
Hosszú távú

Winner Hungária Kft

Maroslele, Csongrád
9 napja
 ...autóiparban szerzett tapasztalat A munkáltató ajánlata: Motiváló alapbér és egyéb juttatások Kihívásokkal teli munkakör Lendületes vezetői csapat támogatása és teljesítményorientált munkatársak Munkaidő hétfőtől csütörtökig 8-17, pénteken 8-14:30...
Ajánlott

Man at Work

Orosháza, Békés
6 napja

450 000 - 550 000 Ft/hó

...hibaelhárítás Amit kínálunk ~Hosszú távú, biztos munkahely ~Fiatalos, modern környezet ~Fejlődési lehetőség üzemeltetés és webfejlesztés területén ~Versenyképes bér Munkavégzés helye: Békéscsaba, Kétegyházi út 7. Időbeosztás: hétfőtől-péntekig napi 8 óra...
Főállás
Hosszú távú

ANGRO Kft.

Békéscsaba
2 hónappal ezelőtt
 ...motiváló munkakörnyezet Karbantartott, modern gépkocsik Egyéb információ Hölgyek jelentkezését is várjuk! Két hetente fél napot (8:00-13:00) érintő szombati munkavégzés is tartozik a pozícióhoz Állás adatai Állás azonosító: 6726 Pozíció pontos...
Főállás

Bárdi Autó Zrt.

12 napja
 ...Igen Munkavégzés helye 5540 Szarvas külterület helyrajzi szám (HRSZ.) 628/8 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...