Átlagos fizetés: Ft254 080 /havonta

Több adat
 ...követése, kiszállítások szervezése. Árukiszállítás túranapokon heti 1-2 alkalommal, kiszállítandó áru autóra rakodása, vevőnél történő...  ...B” kategóriás vezetői engedély, 1-2 éves vezetői tapasztalattal. Műszaki beállítottság. Önálló munkavégzés, megbízhatóság. Nagyfokú...

23 napja
kötött nappali munkavégzés 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése műszaki ügyintéző Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
Azonnali munka

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Békéscsaba
16 napja
 ...Közép- vagy felsőfokú végzettség ~Műszaki beállítottság ~Kisgépkezelői (...  ...értelmezése) ~Legalább 1 éves gyakorlat vezetékes hálózati berendezések telepítésében és/vagy...
Ajánlott

Digi

Békéscsaba
2 hónappal ezelőtt

330 000 - 350 000 Ft/hó

három vagy négy műszak, a hét minden napján 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Élelmiszertartósító munkás Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó...
Ajánlott
Betanított
Műszakos munka

Békéscsaba
Egy hónappal ezelőtt

300 000 - 350 000 Ft/hó

két műszak: de.-du. 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Betanított eladó, benzinkút shopba Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
Betanított

Békéscsaba

1 534 - 2 148 Ft/óra

...nem kell megvárnod a hó végét, akár hetente elkérheted a fizetésedet! Egy próbát megér, nem? A legtöbb Mekiben az alap órabér 1.550,.-Ft/óra + pótlékok; Bizonyos éttermeknél (mint pl. Astória) ez akár 1.750,- Ft is lehet. Ne felejtsd! 25 év alatt a bruttó bér...
Ajánlott
Órabéres
Hosszú távú
Éjszakai munka
Békéscsaba
6 napja
három vagy négy műszak, megszakítás nélküli munkarendben Targoncavezetői szakképesítés feltétel 2 év felett 5 évig Munkakör kiegészítése Targoncavezető Kapcsolódó nyertes pályázat...
Ajánlott
Betanított

Békéscsaba
1 napja

326 000 - 350 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 350 000...
Ajánlott

Békéscsaba
13 napja

300 000 - 360 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Pultos Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
Betanított

Békéscsaba
23 napja
 ...jogi, közgazdász) Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval Amit kínálunk Neked: Havi fix bér + felsőhatár nélküli teljesítményarányos jutalék + garantált induló bónusz 1-3. hónapban, 1 hónapra előre egyeztetett beosztás, Biztos munkahely, Heti 5 nap,...
Ajánlott
Főállás

Benks-Hyper Kft.

Békéscsaba
14 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Illésházi utca 1. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott

Békéscsaba
1 napja
munkaidőkeret Kereskedelmi végzettség és lottó terminálkezelő szakképesítés megléte feltétel! 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó...