Állás Ügyintéző Celldömölk, Vas

1-15 a 15 találatból

Mayer Ipari és Kereskedelmi Bt.  -  Kisfalud, Győr-Moson-Sopron
Műszaki ügyintéző Mayer Ipari és Kereskedelmi Bt. A Mayer-csoport a kertészeti gépek és berendezések gyártásában világviszonylatban vezető helyet foglal el. Sikerünket a magasan kvalifikált munkatársainknak, megújuló termékeinknek és a minőség iránti elkötelezettségünknek...
3 napja
Pápa, Veszprém
 ...Munkakör kiegészítése mezőgazdasági Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)0 - 0 Állománycsoport ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 8500 Pápa Jókai út 76....
1 napja
SPIRIT HOTEL GYÓGYSZÁLLODA KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG  -  Sárvár, Vas
REZERVÁCIÓS ÜGYINTÉZŐ (1 fő) MAGYARORSZÁG / NYUGAT-DUNÁNTÚL / VAS MEGYE 9600 SÁRVÁR, VADKERT UTCA 5 KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
9 napja
Sárvár, Vas
két műszak: de.-du.0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése postanet ügyfélszolgálati ügyintéző Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)0 - 0 Állománycsoport betanított munkás Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti...
1 napja
Trenkwalder Magyarországon  -  Pápa, Veszprém
 ...100%-ban magyar tulajdonú Partnerünk számára keresünk műszaki ügyintéző, értékesítő pozícióba munkatársat. Feladatok Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés Gépjárművekkel kapcsolatos értékesítési feladatok Vevők tájékoztatása Adminisztráció Elvárások...
2 napja
 ...kiszolgálására specializálódott kereskedelmi és szolgáltató kft folyamatosan bővülő és fejlődő csapatába új munkatársakat keres Kereskedelmi ügyintéző pozícióba. A program célja, ambiciózus és teljesítmény orientált kereskedelmi ügyintézők bevonásával az értékesítés munkájának...
Egy hónappal ezelőtt
Devecser, Veszprém
Pénzügyi ügyintéző munkatársat keres a Devecser - - Állást kínál - Egyéb Pénzügyi ügyintéző munkatársat keres a Gallus Baromfitenyésztő és Keltető Kft. teljes munkaidős munkarendbe, hosszú távra. Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: hr@gallus.hu Telefon: 70/...
Gyors jelentkezés 17 órája
FŐGÁZ Zrt.  -  Pápa, Veszprém
 ...rögzítése; a tevékenységgel összefüggő nyilvántartások folyamatos aktualizálása. középfokú szakmai végzettség, társadalombiztosítási ügyintézői tanfolyam, társadalombiztosítási ügyintézői munkakörben eltöltött, minimum 2 éves szakmai tapasztalat, nexONBÉR humáninformatikai...
3 napja
Sárvár, Vas
 ...Munkakör kiegészítése SPA recepciós Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)0 - 0 Állománycsoport ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 9600 Sárvár Vadkert...
9 napja
Sárvár, Vas 180000 Ft/hó
 ...adminisztrátor/adatrögzítő Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)180 000 - 180 000 Állománycsoport ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 9600 Sárvár Ipartelep...
5 napja
Marcaltő, Veszprém
 ...nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)63 750 - 0 Állománycsoport ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 8532 Marcaltő Kossuth L....
 ...intézése Statisztikai jelentések elkészítése Házipénztár és biztosítások kezelése Elvárások: Könyvelő vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség Német vagy angol nyelvismeret Szakmai tapasztalattal rendelkezők illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk...
Sárvár, Vas
 ...Munkakör kiegészítése személyi segítő Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)0 - 0 Állománycsoport ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 9600 Sárvár Dózsa György...
Sárvár, Vas
 ...Munkakör kiegészítése recepciós Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)0 - 0 Állománycsoport ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 9600 Sárvár Fekete-hid utca...
Takácsi, Veszprém
 ...Állásazonosító: 3892986 Foglalkozás megnevezése: Adminisztrációs ügyintéző elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Járművezetési engedély...
29 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka