Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás óvodapedagógus Budapest, VIII. kerület

1-3 3-ból/-ből találat

Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Óvodapedagógus, Budapest, VIII. kerület" munkák jelennek meg a Jooble-on

A Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium pályázatot hirdet óvodapedagógusi munkakör betöltésére. A jogviszony időtartama: határozatlan idejű - 3 hónap próbaidővel Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő A munkavégzés...
11 napja
Budapest, VIII. kerület

Feladatok: •csomagküldemény-feldolgozás •PDA kezelés •egységképző mozgatás •rakodás Elvárások: •18. életév betöltése • betűk, számok ismerete, monotónia tűrő képesség • erkölcsi bizonyítvány • minimum alapfokú végzettség (8 általános) Munkarend: ...
25 napja

Belvárosi Magyar látványkonyhánkba a konyha iránt érdeklődő , vidám , fiatalos csapatba vágyó, tisztaságot szerető kollégát keresünk konyhai kisegítői pozícióra. Jelentkezni a következő telefonszámon:(***) ***-****
6 napja