Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Töröl

Építész Állás Pest megye

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben
Új

Munka- És Tűzvédelmi Gyakornok

1 411 Ft/óra
Legyen az első jelentkezők egyike

TopiWork Iskolaszövetkezet

Feladatok: ~EHS koordinátorok adminisztratív munkájának támogatása. ~Részvétel a projekt bejárásokon és értekezleteken. ~Szakmai feladatokhoz kutatómunka végzése. Elvárások: ~Folyamatban lévő Had– és biztonságtechnikai mérnök tanulmányok. ~MS Office felhasználói...
Göd, Pest
1 napja
Gyors jelentkezés

Diákmunka - Épületgépész műszaki előkészítő

1 412 Ft/óra

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Diákmunka: Épületgépészeti kivitelezéssel, tervezéssel foglalkozó cég műszaki előkészítő munkatársat keres. Munkavégzés helyszíne: Zsámbék Kezdés ideje: azonnal Munkaidő: heti 20-30 óra Fizetés: bruttó 1 412 Ft/óra Feltételek: ~Nappali tagozatos aktív hallgatói...
Zsámbék, Pest
24 napja