Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Építész Állás Pest megye

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben
Új

Logisztikai gyakornok

1 300 Ft/óra
Feladatok: Vállalatirányítási rendszer megismerése és használata Különböző raktári rendszerek megismerése és használata Lean Liftek használata Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása Raktári KPI folyamatok elemzése Anyagbeérkezés támogatása Társterületekkel való együttműködés...
Veresegyház, Pest
17 órája
Új

Gyári asszisztens gyakornok

1 286 Ft/óra
Feladatok: Csoportasszisztensek adminisztratív munkájának támogatása Kapcsolattartás az irodai területekkel Beszállítók felé megrendelések indítása és nyomon követése Részvétel a céges rendezvények előkészítésében és lebonyolításában Elvárások: Folyamatban lévő nappali ...
17 órája
Új

Rezes előkészítő, lemezelő lakatos

Feladatok Villamos forgógépek lemeztesteinek rakása, préselése, hegesztése, Villamos forgógépek részcsatlakozásának darabolása, kemény forrasztása, rész alkatrészeinek lágyítása Elvárások Géplakatos vagy vasszerkezeti lakatos vagy csőszerelő, vagy víz/gázszerelő...
Tápiószele, Pest
17 órája