Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Töröl

Építész Állás Budapest, III. kerület

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Épületgépész műszaki előkészítő

Systemair Zrt.

Főbb feladatok, munkák: ~Árajánlatok előkészítése ~Megrendelések és szállítások ügyintézése ~Segédkezés áruk összekészítésben és kiadásában ~Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása ~Az értékesítést támogató egyéb irodai feladatok ellátása Elvárások: ~Épületgépészet...
Budapest, III. kerület
Prémium Gyors jelentkezés
Új

Német projekt előkészítő

400 000 - 450 000 Ft/hó
Legyen az első jelentkezők egyike

Begavill 2003 Kft.

Követelmények: ~Villanyszerelői szakmai ismeretek/tapasztalat ~Tárgyalóképes nyelvtudás ~Költségvetés készítés ~MS Office használat szükséges ~aktív, megoldás orientált hozzáállás Munkakörülmények: Stabilan működő, komoly referenciákkal rendelkező épület villamossággal...
5 napja
Gyors jelentkezés

MŰSZAKI GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ (Erdőkertes)

Market Építő Zrt.

Feladat ~Gyártás előkészítése a gyártástervező rendszerhez ~Tervek, rendelések összeállítása ~Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció összeállítása ~Műszaki kigyűjtések ~Határidők pontosítása, betartása Amit kínálunk ...
27 napja