dátum

minden napja

fizetés

Foglalkoztatás jellege

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Építésvezető Gödöllői járás, Pest

1-4 4-ból/-ből találat

Pécel, Pest
Hosszú távra megbízható építőipari munkást felveszek. jelentkezni e-mailben.
7 napja
Valkó, Pest
Azonnali kezdésre keresünk kőművest, segédmunkást gödöllői munkára. Tel.: 30/556-55-54 Simon László
7 napja
Nagytarcsa, Pest
Feladatok, elvárások: - délutáni műszak vállalása - önálló, precíz munkavégzés - minimum 3 év szakmai tapasztalat - két műszak vállalása - cnc programok megírása önállóan - releváns szakirányú végzettség - Siemens 840d, Fanuc, Nct vezérlés ismerete Előny: - 5 tengelyes...
13 napja
Gödöllő, Pest
Segédmunkásokat keresek hosszútávra, korrekt bérezéssel, bejelentett munkára, csapatom bővítésére. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Építőipari Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli Pozíció szint: Beosztott Pozíció: Segédmunkás...
7 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok