Állás Árufeltöltő Keszthely, Zala

1-3 3-ból/-ből találat

Euronics  -  Tapolca, Veszprém
Munkakör: Raktáros, árufeltöltő Szakterület: Egyéb Munkavégzés helye: Kapuvár, Gesztenye sor 5. Tapolca, Deák F. u. 2-4. (Tapolca Áruház) Veszprém, Budapest út 20-28. (Balaton Plaza) Rövid leírás: Ha rendelkezel raktáros munkakörben szerzett tapasztalattal...
2 hónappal ezelőtt
ZalaMedia  -  Keszthely, Zala
 ...ÁRUFELTÖLTŐ, RAKTÁROS, ÁRUÁTVEVŐ  (1 fő) Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE 8360 KESZTHELY, KÜLSŐ-ZSIDI ÚT 11 Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS Felajánlott bruttó havi bér Juttatás    MEGEGYEZÉS SZERINT Fogl. jogviszony    MUNKA...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
Keszthely, Zala
Termékek kihelyezése az áruház polcaira. Akkor dolgozol, amikor szeretnél! Elvárások: - Betöltött 16. életév - Nappali aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony Munka időpont: Délelőtt, délután, éjszaka Bérezés: bruttó. 814 - 1457 Ft/óra
2 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.