Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Árufeltöltő cba Állás Székesfehérvár

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben
Új

Árufeltöltő munkatárs az önkiszolgáló osztályon

Auchan Hungary Ltd.

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában. Válaszd azt, ami ...
Székesfehérvár
11 órája

Árufeltöltő

1 219 Ft/óra
Feladatok: polcrendezés árufeltöltés, címkézés Elvárások: nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony betöltött 17. életév precíz munkavégzés Munkaidő hétfőtől vasárnapig, 06:00-22:00 között történő munkavégzés heti min. 2 nap, min. 15 óra vállalása Amit kínálunk bruttó...
Oroszlány, Komárom-Esztergom
22 órája

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.