Átlagos fizetés: Ft263 311 /havonta

Több adat

Eredmények: 522 állásajánlat

...hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 100.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz. Egyéb A Munkavégzés helye: Csömör posta, 2141 Csömör, Kossuth Lajos u. 20. Napi munkaidő: 8 óra A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.

21 órája
 ...előnyt jelent Informatikai ismeret Szakmai tapasztalat "B" kategóriás gépjárművezetői engedély Egyéb A Munkavégzés helye: Heves posta, 3360 Heves, Deák F. út 15. Napi munkaidő: 8 óra A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető Pályakezdők és nyugdíjasok...
Ajánlott
Főállás
Részmunkaidő

Heves, Heves
21 órája
 ...Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére Egyéb A Munkavégzés helye: Kunszentmiklós 1 posta, 6090 Kunszentmiklós, Kálvin tér 14. Napi munkaidő: 8 óra A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető Pályakezdők és...
Ajánlott
Főállás

Kál, Heves
21 órája
 ...Munkakör betöltése során előnyt jelent Hasonló területen szerzett tapasztalat Egyéb A Munkavégzés helye: Pestszentlőrinc 1 posta, 1184 Budapest, Üllői út 400. Napi munkaidő: 8 óra A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető. Pályakezdők és nyugdíjasok...
Ajánlott
Főállás

Budapest
21 órája
 ...előnyt jelent B” kategóriás gépjárművezetői engedély Hasonló területen szerzett tapasztalat Egyéb A Munkavégzés helye: Hatvan posta, 3000 Hatvan, Grassalkovich u t1. Napi munkaidő: 8 óra A munkakör a kiválasztást követően, azonnal betölthető. Pályakezdők és...
Ajánlott
Főállás

Hatvan, Heves
21 órája
 ...juttatás Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére Egyéb A Munkavégzés helye: Hőgyész posta, 7191 Hőgyész, Zrínyi utca 4. Napi munkaidő: 7 óra A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető Pályakezdők és nyugdíjasok...