Jooble

Munkakör

például: valutapénztáros pénztáros

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Valutapénztáros Debrecen

1-3 -ból/-ből 3 közt

Keresési történelem:

valutapénztáros, Debrecen

R

R

R

Debrecen

munka.hu -  9 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

170000 Ft

főiskola egyetem Jelentkezés: vp.debrecen@gmail.com (önéletrajz) Valutapénztáros képzettség, államilag elismert nyelvvizsga vagy idegen nyelv anyanyelvi szintű ismerete, valamint erkölcsi bizonyítvány szükséges. >>

További információ
Állás: Debrecen
Debrecen

debrecenallas.hu -  22 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Jelentkezés: vp.debrecen@gmail.com, Önéletrajzzal. Valutapénztáros képesítés, államilag elismert nyelvvizsga vagy idegennyelv anyanyelvi szintű ismerete, erkölcsi bizonyítvány szükséges. >>

tutimunkak.hu Debrecen

tutimunkak.hu -  7 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

 ...kitűnő, az MS Office programok gyakorlott felhasználója. Az elbírálásnál előnyt jelent: jelzáloghitel termékek értékesítésében szerzett tapasztalat értékpapír jogi vizsga megléte, valutapénztáros és valuta-ügyintéző képzettség, angol és/vagy német nyelvtudás, >>

R

R

R

joobleStateChecker
Észrevételek és javaslatok