Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: személyi

földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Személyi sofőr Budapest

1-3 -ból/-ből 3 közt

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Távolság:

40 km

Elhelyezkedés

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkáltatók

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

személyi sofőr, Budapest

R

R

R

1

Esztergom

tefu

jofogas.hu-  3 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

Fiatal cégvezető részére dekoratív ,eleven személyi sofőrt keresünk hölgy személyében Elvárások:Jogosítvány,Ápolt külső,vezetési rutin,több napos távollét vállalása. Feladat.Az igazgató szállítása kül és belföldön prémium kategóriás autókkal,esetenként üzleti megbeszélésekre...  Tovább olvasni

2

Budapest

Várhelyi Károly

allashajsza.hu[+1]jofogas.hu - allashajsza.hu-  16 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Személyi sofőr, gondnok munkakört kínálunk. Követelmény: több éves vezetési gyakorlat, talpraesettség a házimunkákban, nem dohányzó. Előnyök: főzni tudás, kutyák szeretete, természet szeretete. Munkaidő: délelőtt 11-től este kilencig. Önéletrajzokat a munkaakozpont@gmail...  Tovább olvasni

3

Budapest

Belényi György

jofogas.hu-  39 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Céges üzletember partnerünk részére keresünk részmunkaidős személyi sofőrt. Elsősorban volt hivatásos sofőrök, hivatalai vagy kormány sofőrök jelentkezését várjuk. A jelentkező nyugdíjas is lehet természetesen. A munkakör és beosztás egyedi jellegű, ehhez mérten kialakított...  Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker