Jooble

Munkakör

például: magán sofőr

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Személyi sofőr Budapest

1-3 -ból/-ből 3 közt

Keresési történelem:

személyi sofőr, Budapest

R

R

R

Budapest

jofogas.hu -  30 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

 ...csak akkor jelentkezzen, ha komolyan érdekli ez a lehetőség. Jelentkezés kizárólag e-mail-ben. Küldje el fényképes önéletrajzát a hr.sofor@gmail.com-ra. A jelentkezésében feltétlenül tüntesse fel az alapvető elvárásokra vonatkozó információkat (tartózkodási hely, saját...  >>

Budapest

jofogas.hu -  21 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Az Egyiptomi Nagykövetség angolul beszélő, tapasztalt gépkocsivezetőt keres. Nagykövetségen szerzett tapasztalat előny. Angol nyelvű önéletrajzot kérjük email cimünkre elküldeni. >>

Budapest

jofogas.hu -  41 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Személyi sofőr, gondnok munkakört kínálunk. Követelmény: több éves vezetési gyakorlat, talpraesettség a házimunkákban, nem dohányzó. Előnyök: főzni tudás, kutyák szeretete, természet szeretete. Munkaidő: délelőtt 11-től este kilencig. Önéletrajzokat a munkaakozpont@gmail...  >>

R

R

R

joobleStateChecker
Észrevételek és javaslatok