Jooble

Munkakör

például: mellékállás

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Állás Szórólapozás budapesten azonnali kifizetéssel 06705855905 Budapest

1-2 -ból/-ből 2 közt

A közzététel dátuma

Fizetés

Szükités foglalkoztatás jellege szerint

Távolság a várostól:

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

szórólapozás budapesten azonnali kifizetéssel 06705855905, Budapest
[ Töröl ]

R

R

R

jofogas.hu   -  1 napja  -   [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Szobafestőt keresek azonnali kezdésse budapesti munkákra. Bérezés megbeszélés szerint. Munkaidő 7.30-16.10 >>

További információ
Állás: XV. kerület

jofogas.hu   -  7 napja  -   [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Ács, bádogos vagy tetőfedő tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk több mint 15 éve piacon lévő, budapesti székhelyű vállalkozásunk csapatának bővítésére azonnali kezdéssel! Vállalkozásunk főképp tetőszerkezetek javításával, építésével, bel- és kültéri famunkákkal,...  >>

Állás: VI. kerület

R

R

R

Észrevételek és javaslatok