Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: benzinkút shopeladó

földrajzi helyszín

A statisztikák szerint, a "város" mező növeli az esélyt 83.7%, hogy megtalálja a megfelelő állást.

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Shopeladó

1-5 -ból/-ből 5 közt

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Elhelyezkedés

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkáltatók

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

shopeladó

R

R

R

1

Gödöllő

Shell töltőállomás

olx.hu-  3 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

Hazánkban régóta működő, piacvezető üzemanyagtöltő állomásra shopeladó munkatársat keresünk. Kereskedelmi végzettség vagy más tőltőállomáson szerzett tapasztalat előnyt jelent. Fényképes önéletrajzokat a kútra várjuk. Tovább olvasni

2

Veszprém

Marton István

olx.hu-  15 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Veszprémben az Almádi úton lévő Shell benzinkútra keresek Shopeladó Hölgyet!Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges! Tovább olvasni

3

XVIII. kerület

BKatalin

olx.hu-  8 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Töltőállomásra - XVIII.kerületbe - keresünk Február 16.-i kezdéssel shopeladó/pénztáros hölgyet. Elvárásaink: szorgalmas, becsületes, ápolt külsejű, kedves, vevő centrikus hölgyet keresünk. Előtte lévő időszakot betanulással kellene letölteni nálunk. A részleteket személyes...  Tovább olvasni

4

Budapest

Munkaadó

jofogas.hu-  1 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Budapest IV. kerületében üzemelő, OMV benzinkútra keresünk női munkaerőt shopeladó-pénztáros munkakörbe, teljes munkaidőre. Korábbi szakirányú ismeret nem szükséges, betanítás a munkába állást követően. Jelentkezéshez szükséges: fényképes önéletrajz. Tovább olvasni

5

Budapest

igaziallasok.hu-  7 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

XV. kerületi töltőállomásra keresünk shopeladó-pénztáros hölgyet, egy változatos, folyamatosan fejlődő, lendületescsapatba.Feltétel a készpénzkezelési gyakorlat, avevőközpontú gondolkodás mód és a terhelhetőség.Előnyt jelent némi idegennyelv ismeret és aközeli, állandó...  Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker