Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: ételfutár

földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Motoros ételfutár Pécs

1-7 -ból/-ből 7 közt

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Távolság:

40 km

Elhelyezkedés

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

motoros ételfutár, Pécs

R

R

R

1

Pécs

karip ludvig

olx.hu-  5 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

üzletköztő ételfutárt keresünk Pécs,Komló,Sásd,Dombóvár,Szigetvár,Szentlőrinc Jelentkezni lehet 15:00.tól-20:00.ig Tovább olvasni

2

Pécs

Horváth Zoltán

Èrdeklődni pècsi Maestro Pizzèria Étterem, Pècs, Klimó György u. 12. Gyakorlat, helyismeret, saját motor, rá szerelt pizzaszállításra alkalmas zárható doboz szükséges. Tovább olvasni

3

Mohács

Ételfutár

olx.hu-  8 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Nagy múlttal rendelkező ebédszállító cég tapasztalattal rendelkező területfejlesztő futárokat keres! Területek: Pécs,Szekszárd,Paks,Dunaújváros,Székesfehérvár,Veszprém, Tatabánya, Győr. A szférában kimagasló kereseti lehetőség! Tovább olvasni

4

Szekszárd

Tőzsde Ételfutár

Nagymultú cég keres terültfejlesztő futárokat. Tapasztalat, saját autó szükséges. További információért kérem küldjön önéletrajzot, és felvesszük önnel a kapcsolatot. Tovább olvasni

5

Pécs

Tamási György

olx.hu-  11 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Futár munkatársat keresünk étel kiszállításra Pécs területén. Saját gépjármű és minimális angol nyelvtudás szükséges. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet. Tovább olvasni

6

Pécs

napiallas.hu-  27 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Jogosítvánnyal, saját gépjárművel, gyors, megbízható futár kollégákat keresünk étterembe, azonnali kezdéssel. Bérezés: megegyezés szerint önéletrajzzal jelentkezés az oldalon Tovább olvasni

7

Pécs

igaziallasok.hu-  43 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Foglalkozás megnevezése: Postai kézbesítő (MOTOROS KÉZBESÍTŐ - 'A' KAT. JOGOSÍTVÁNNYAL) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző, szakiskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Jogosítvány: "A" motorkerékpár Elvárások: érettségi...  Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker