Jooble

Munkakör

például: motoros futár

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Motoros ételfutár Pécs

1-3 -ból/-ből 3 közt

Keresési történelem:

motoros ételfutár, Pécs

R

R

R

Pécs

napiallas.hu -  13 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Tapasztalt motoros futárt keresünk küldemény kiszállításra. Saját motor, helyismeret, bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány szükséges. Munkavégzés helye: város és környéke Bérezés: megállapodás szerint Jelentkezni önéletrajzzal, elérhetőség megadásával lehet. >>

További információ
Állás: Pécs
Pécs

napiallas.hu -  22 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Jogosítvánnyal, saját motorral, helyismerettel, futár tapasztalattal rendelkező fiatal kollégát felveszünk, pizzafutár munkakörbe. Kezdés: azonnal Bérezés: személyes megbeszélés tárgya Jelentkezés önéletrajzzal. >>

Állás: Pécs
Pécs

Motoros futárt keresünk állandó délutáni munkavégzésre. Elvárások: leinformálhatóság, városismeret, saját dobozos motor, ápolt megjelenés, kifogástalan munkavégzés. Munkaidő: 13 h - 22 h-ig Bérezés: megegyezés szerint Jelentkezés önéletrajzzal. >>

Állás: Pécs

R

R

R

joobleStateChecker
Észrevételek és javaslatok