Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: német nyelvű asszisztens

földrajzi helyszín

A statisztikák szerint, a "város" mező növeli az esélyt 83.7%, hogy megtalálja a megfelelő állást.

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Gyógypedagógiai asszisztens

1-3 -ból/-ből 3 közt

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Elhelyezkedés

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkáltatók

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

gyógypedagógiai asszisztens

R

R

R

1

Budapest

Burai Petra

jofogas.hu-  14 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

A Belvárosi Játékóvoda határozott időre gyógypedagógiai asszisztenst keres! Jelentkezés feltétele: - Gyógypedagógiai asszisztens végzettség - Gyakorlat Munkavégzés helye: Budapest V. kerület Bérezés: - megegyezés szerint Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni...  Tovább olvasni

2

Budapest

Óvodavezető

jofogas.hu-  32 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Budapesti magánóvoda keres januári kezdéssel óvodapedagógust, gyógypedagógiai asszisztenst. Szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: majuseste@gmail.com Tovább olvasni

3

Budapest

allashajsza.hu-  33 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Munkakör: Pedagógiai asszisztens (Gyógypedagógiai asszisztens, pedagógus asszisztens) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: * Gyógypedagógiai asszisztens * Pedagógiai asszisztens Elvárások: Mozgáskorlátozott...  Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker