Jooble

Munkakör

például: sofőr

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Fogtechnikus Albertirsa

1-3 -ból/-ből 3 közt

Keresési történelem:

fogtechnikus, Albertirsa

R

R

R

Budapest

jofogas.hu -  29 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Újpesten működő fogtechnikai labor keres fogtechnikust elsősorban gipszelési munkára. Kezdés azonnal. Fizetés megegyezés szerint. Pontosság, megbízhatóság és gyakorlat feltétel! Fényképes önéletrajzokat várunk email-ben. >>

Budapest

jofogas.hu -  35 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

A Cirkon Dental budai fogtechnikai labor szakképzett keramikus munkatársat keres azonnali kezdéssel. Elvásások: Minimum 3 éves szakmai tapasztalat Gyorsaság Precizitás Amit kínálunk: Versenyképes munkabér Szakmai fejlődési lehetőség Fiatalos, lendületes csapat ... >>

Budapest

jofogas.hu -  10 napja  -  [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ]

Azonnali kezdéssel keresünk Fogtechnikust /KerÁmiÁs és FÉmes MunkakÖrben! Feltételek: - szakirányú végzettség - minimum 2 év tapasztalat - magas színvonalú munka - rugalmas munkaidő vállalása Fizetés megegyezés szerint. Munkavégzés Budapest IV. kerületében. Fényképes...  >>

R

R

R

joobleStateChecker
Észrevételek és javaslatok