Állás Festő Nyírtelek

Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: festö keres

földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

1-10 -ból/-ből 10 közt

még több keresés

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Távolság:

40 km

Elhelyezkedés:

HajdúböszörményHajdúdorogHajdúhadházHajdúnánásNagykállóNyíregyházaSárospatakSzerencsTiszavasváriÚjfehértó

Munkáltatók:

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

festő, Nyírtelek

R

R

R

1

Nyíregyháza

allasok.org-  10 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

Nyíregyháza területéről, Festő,kőműves, hideg-burkolókat keresünk! Teljes munkaidős állás, helyszín : nyíregyháza Fizetés: személyes elbeszélgetés/megegyezés alapján! Tovább olvasni

2

tutimunkak.hu

Nyíregyháza

tutimunkak.hu-  9 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Gyakorlott festőt keresünk Nyíregyháza és környéki munkára. Jogosítvány szükséges. Az önéletrajzba legyen telefonszám. Feladat: glettelés, festés, homlokzatszigetelés. Csak festők jelentkezzenek. Tovább olvasni

3

Hajdúdorog

startapro.hu-  3 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

A Hajdú-Sansz Nonprofit Kft. hajdúdorogi, hajdúnánási,vagy hajdúböszörményi lakosú,gyakorlattal rendelkező, megváltozott munkaképességű festő munkatársat keres. Jelentkezni Nagyné Krecz Andreánál az alábbi telefonszámon lehet: 30/436-8291 Tovább olvasni

4

Kék

Rácz Emil

olx.hu-  11 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

bizonyitványal rendelkezo festo szakembereket keresek székesfehér vár és körzetébol azonali munka kezdéssel Tovább olvasni

5

Nyíregyháza

trockenbau

olx.hu-  15 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Hosszútávra 1 max. 2 fő rajzról,önállóan dolgozni tudó és akaró száraz építő-festőt keresünk.Kartonos brigád bővítésére.Korrekt hozzáállás adott és elvárt.Bérezés megegyezés szerint. Nem levelezni akarok itt senkivel meg kedvem sincs hozzá!!! Küldj fényképes önéletrajzot... Tovább olvasni

6

Nyíregyháza

Rácz Emil

olx.hu-  4 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Dryvitos szigetelés,festö munkára szakembereket keresek Székesfehérvári munkára Székesfehérváriak elönyben AZONNALI MUNKA KEZDÉSSEL bérezés megegyezés szerint irjanak bizalomal. alválallkozok kérem ne jelentkezzenek elöre is köszönöm Tovább olvasni

7

cvonline.hu

Szabolcs

cvonline.hu-  1 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere ... Tovább olvasni

8

Nyíregyháza

napiallas.hu-  7 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Ipari festő, fényező szakmunkások jelentkezését várjuk, acélszerkezetek szórópisztollyal történő festésére. Szakirányú szakmunkás végzettség, legalább 5 év munkatapasztalat, önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés, alapfeltétel. önéletrajzzal jelentkezés az oldalon Tovább olvasni

9

Kék

olx.hu-  21 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

önállóan dolgozni tudo megbizhato festö szakembereket keresek dryvitos szigetelö munkára március 23.-ai kezdéssel bérezés megegyezés szerint Tovább olvasni

10

Nyíregyháza

napiallas.hu-  11 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Változó munkaterületekre (építkezésekre) keresünk 1 fő gyakorlott festő szakembert, valamint 1 fő építőipari tapasztalattal rendelkező szakmunkást. Bérezés: megegyezés szerinti órabér Jelentkezés önéletrajzzal, elérhetőséggel. Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker