Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: hegesztő csőszerelő

földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Csőszerelő Gyöngyös

1-7 -ból/-ből 7 közt

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Távolság:

40 km

Elhelyezkedés

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkáltatók

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

csőszerelő, Gyöngyös

R

R

R

1

Hatvan

Piroska István

olx.hu-  2 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

Józan életű, megbízható és jó képességű szakmunkásokat keresünk az alábbi munkaterületekre: Lakatos, hegesztő, csőszerelő! Érdeklődni telefonon lehetséges. Tovább olvasni

2

Eger

Eger

olx.hu-  8 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Önállóan dolgozni tudó csőszerelő szakmunkásokat keresünk azonnali kezdéssel Eger és környékéről. Csak gyakorlott szakmunkások jelentkezzenek. Tovább olvasni

3

Bátonyterenye

Mizsei Péter

olx.hu-  7 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Előregyártó üzemünkbe Csőszerelő munkatársakat keresünk bátonyterenyei munkavégzéssel Feladatok: • Csőhálózat szerelés (fekete, rozsdamentes, horganyzott acélcső, hegesztett és menetes kötésekkel) • Hűtés, fűtés, gázszerelés • Szerelvényezés • Kuplungozás, gruvolás...  Tovább olvasni

4

Jászberény

napiallas.hu-  2 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

 ...rendelkező, megbízható munkavállalókat keresünk belföldi munkavégzésre, a későbbiekben német munkaterületre. Kőműves, burkoló, tetőfedő ács, csőszerelő, minősített hegesztő jelentkezését várjuk. Bővebb információ a személyes megbeszélés alkalmával. Jelentkezés önéletrajzzal. Tovább olvasni

5

Salgótarján

napiallas.hu-  17 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Szakképzett, minősítéssel, szakmai tapasztalattal rendelkező, önálló munkavégzésre képes, rendezett életvitelű, megbízható hegesztőket, csőszerelőket keresünk, változó munkahelyekre. Bővebb információ a személyes megbeszélés alkalmával. Jelentkezés önéletrajzzal. Tovább olvasni

6

Eger

napiallas.hu-  10 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Gyakorlott csőszerelőket (víz, gáz) keresek, alapfokú német nyelvtudással, saját gépkocsival. Kezdés: azonnal További információk a személyes egyeztetésen. Jelentkezés önéletrajzzal. Tovább olvasni

7

Salgótarján

napiallas.hu-  21 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Németül jól beszélő szakmunkásokat keresünk kezdetben bel, a későbbiekben külföldi munkavégzésre. Várjuk: csőszerelő, hegesztő /érvényes minősítéssel/, kőműves, ács-tetőfedő, burkoló jelentkezését. Munkatapasztalat, minőségi munkavégzés elvárás! Jelentkezés önéletrajzzal...  Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker