Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

Jooble

Munkakör

például: házvezetőnő

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

Állás Bentlakásos házvezetőnői ok Győr

1-5 -ból/-ből 5 közt

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Távolság:

40 km

Elhelyezkedés

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

bentlakásos házvezetőnői ok, Győr

R

R

R

1

Győr

Attila Méhes

olx.hu-  16 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

Svájcba, lányával(16) egyedül élő úr 27-38 év körüli egyedőlálló házvezetőnőt keres német vagy olasz nyelvtudás előnyt jelent. Feladatok: - takarítás - főzés - mosás - bevásárlás - kert gondozása (fűnyírás) - kutya sétáltatás - B-kat. jogosítvány előnyt jelent. Elvárásaink...  Tovább olvasni

2

Naszály

Hermann István

olx.hu-  30 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Keresek egy agilis, független, jogosítvánnyal, informatikai tudással rendelkező hölgyet napi néhány órás elfoglaltságra, ott lakással. ( nem 8 órás állás!) Feladata a háztartás ellátása és adminisztrációs feladatok elvégzése. Jelentkezni kizárólag mailben küldött önéletrajzzal... Tovább olvasni

3

aprohirdetesingyen.huGyőr

aprohirdetesingyen.hu-  35 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Olaszul beszélő idősgondozó, házvezetőnőt keresünk Szicíliába, idős hölgy mellé ott lakással, teljes ellátással. A hirdetésre csak olaszul kérjük válaszolni. tapasztalattal, önéletrajzzal, és lehetőleg referenciával. Tovább olvasni

4

Győr

jofogas.hu-  16 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Hétvégi házam fent tartásához keresek személygépkocsival rendelkező házvezetőnőt,heti 2-3 alkalomra,azonnali fízetéssel! Feladat:mosás,takarítás,vasalás,esetleg kert rendezés! Fényképes leveleket várok:Győr,Pápa,Csorna környékéről! Tovább olvasni

5

Komárom

Szt.Ildikó Nyugdíjasház

jofogas.hu-  38 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Komáromi bentlakásos idősotthon, agilis foglalkoztató-mentalhigienes kolléganőt keres 4órában. Érdeklődni a főnővérnél lehet 07-15 óráig. 06/34/ 542-828; 06/34/ 342-560 Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker